Nowości:

Sofa rozkładana – 5 pomysłów na nowoczesne aranżacje

Sofa rozkładana – 5 pomysłów na nowoczesne aranżacje

Rozkładana sofa to mebel, który króluje w polskich wnętrzach od dziesięcioleci. Jej sukces jest pochodną wygodny, funkcjonalności oraz łatwości idealnego dopasowania się do przestrzeni. Zastanawiasz się, czy przy jej pomocy możesz stworzyć modną aranżację w ciekawym goście. Sprawdź, w jaki stylu kanapy rozkładane prezentują się najlepiej w 2020 roku.

Czy sofa rozkładana może być ciekawym meblem? Zdecydowanie, dzisiejsi producenci prześcigają się w dostarczaniu coraz to bardziej ciekawych propozycji. Kanapy charakteryzują się niebanalnymi kształtami, obiciami, kolorami, a nawet niecodziennymi funkcjami dodatkowymi. Oto 5 najciekawszych stylów, w których warto kupić współczesne kanapy.

Sofa rozkładana w stylu boho

Styl boho jeszcze całkiem niedawno uważany był za dość ekscentryczny i wiele osób obawiało się go wprowadzić do swojego wnętrza. Kolorowe kanapy, naturalne, zwierzęce motywy albo patchworkowe wstawki to idealny pomysł na kanapę w stylu boho. Z pewnością znajdziesz taką w sklepie internetowym.

Sofa rozkładana w stylu loftowym

Styl loftowy to przede wszystkim surowe wnętrza, ciemne, stonowane kolory oraz porządne materiały. Tutaj warto jest postawić na duży skórzany narożnik pokryty czarną bądź brązową skórą. To idealny mebel do stylu industrialnego.

Sofa rozkładana w stylu glamour

Styl glamour nie może obejść się bez welurowej kanapy w kolorze butelkowej zieleni, czerni, czy granatu. Tutaj doskonale sprawdzą się również jasne, pikowane obicia i diamentowe wstawki. Kupując kanapę do stylu glamour koniecznie zwróć uwagę na jej kształt.

Sofa rozkładana w stylu skandynawskim

Styl skandynawski kocha proste oraz funkcjonalne formy. Taka kanapa to doskonałe rozwiązanie. Gładkie obicie, drewniane nóżki oraz jasne kolory, dokładnie tego potrzebuje styl skandynawski.

Sofa rozkładana w stylu retro

Styl retro również może być nowocześnie zaaranżowany. Wybierz oryginalną, velvetową kanapę, na przykład w kolorze bordowym i ciesz się niecodziennym wystrojem.