Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szafir znalazł super dom :):):)
Szafir ma juz stały dom a;e zaprosze nowa włascicielkę na forum i niech sama sie udziela, w koncu ma psa w typie bcWink
Odpowiedz
Tak, koniecznie zaproś Lilę! ja chętnie będę śledzić postępy Szafira, bo chociaż nigdy go nie widziałam, to jego los bardzo leży mi na sercu i ogromnie się cieszę, że Szafir ma dom. Smile
Odpowiedz
Ooo ja też chętnie się dowiem jak Szafir radzi sobie w DS Smile
Z tego co zrozumiałam wcześniej, to miał on zostać na stałe z Musli, ale rozumiem że jednak znalazł się ktoś inny?
Natalia i Ori
[Obrazek: 10nhkjm.jpg]
Odpowiedz
on trafił do innego DT, który przerodził się w DS. Wink
Odpowiedz
(06-04-2012, 12:50)Muszelka napisał(a): Ooo ja też chętnie się dowiem jak Szafir radzi sobie w DS Smile
Z tego co zrozumiałam wcześniej, to miał on zostać na stałe z Musli, ale rozumiem że jednak znalazł się ktoś inny?

Nie nie Muszelka, to źle cos zrozumiałas ja jestem DT i Sylwi sie psiak spodobał i wzieła go na DT ode mnie, że ma duzo czasu itd... i ten dom juz zostanie. Ja nigdy nie mówiłam o tym , że zostanie u mnie.
Odpowiedz
Witam Wszystkich Szafir jest u mnie właśnie oblega poduszki na łóżku -tylko w sypialni czuje sie dobrze ( zrówno u siebie w kojcu jak i na naszym łóżku Smile wczoraj zaczął bawić sie maskotką podrzucać ją itp od paru dni śpi też z brzuchem wywalonym do góry a nie skulony gdzieś w kącie. to dość trudny przypadek, nadal boi sie wszystkiego i wszystkich z wyjątkiem mnie choć w nowych miejscach i mnie czasem się boi Sad ale radzimy sobie jak możemy on potrzebuje dużo cierpliwości i pracy. każdy nawet najmniejszy progres przyjmowany jest przez nas jak zdobycie największej nagrody sportowej Smile
Szafir Smile

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Wspaniale czyta się takie relacje!!! Cieszy niezmiernie to, że pies po 3 latach (!!!!) pobytu w schronisku pomimo przeciwności losu znalazł swój domek, który akceptuje tego psa i będzie mu pomagał wrócić do normalności Smile. Czekamy na kolejne zdjęcia i relacje Smile
Natalia i Ori
[Obrazek: 10nhkjm.jpg]
Odpowiedz
Cudna wiadomość Smile.
Odpowiedz
Witajcie!
Po latach wrzucam Szafirka żeby mu nikt nie zarzucił, że wypiął się na wszystkich ratujących mu ten śliczny tyłek. Smile Minęło już parę lat a my z Szafirkiem kochamy się jak dwa wariaty Tongue - ma jeszcze siostrę-Sznupelę (to ta biała ma zdjęciu z 2012) i bardzo mocno ją kocha Smile !! A psiaki od ponad 2lat mają jeszcze kotkę-Max(jakoś się tolerująWink ) Szafirek to łobuz, złodziej i śmieciarz Big Grin Mó nr 1 -straszny pieszczoch i zazdrośnik. Oczywiście śpi ze mną w łóżku, jest żarłokiem ale bez obaw- trzymam mu wagę i linię wzorcową. Dalej jest psychiczny i ma pełno odchyłów ale za to go kocham- jest wyjątkowy i strasznie mnie rozczula. Jak by ktoś potrzebował wykopać jakąś dziurę np. Pod fundamenty- Szafirek chętnie pomoże- ale nie jest tani przynajmniej 100zł za godzinę! Wink Pozdrawiamy!!
Odpowiedz
Również się cieszę Wink
Odpowiedz