Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psi Fotograf
Dobry Smile

Poszukuję jakiegoś psiego fotografa.

Zależy mi na osobie z Warszawy u której będę mogła wykupić abonament na pstrykanie zdjęć.
Głównie zależy mi na kilku zdjęciach co tydzień w przyszłości porównać je i zobaczyć jak szczylek rósł Smile
Dodatkowo raz w miesiącu kilka zdjęć obu psów i koniecznie raz na jakiś czas obecność osobistego fotografa na szkoleniach, zawodach, wystawach.

Przesadziłam trochę? Smile
Odpowiedz
Takie coś to jest super sprawa i myślę że nie przesadziłaś. Nie wiem tylko jak z twoim budżetem, bo ostatnio jak zapytałam kogoś kto robi psom fenomenalne zdjęcia, za 10 fot chciał 500zł Tongue mnie na to nie stać, ale myślę że we Warszawie znajdą się jacyś profesjonaliści, nie wiem tylko jak z kosztami Wink
Natalia i Ori
[Obrazek: 10nhkjm.jpg]
Odpowiedz
Ja polecam Zosię Dymek! Robi świetne zdjęcia, jest wspaniałą osobą, życzliwą i bardzo dobrze radzi sobie z psami wszelkich narodowości, maści.. Tongue Na razie daje link do fp, ale na pw mogę wysłać numer telefonu (Na razie jest poza Warszawą, ale za tydzień wraca.Smile )
https://www.facebook.com/dymekphoto?fref=ts
Myślę, że się zgodzi.Smile
Zuza&Atom
Odpowiedz
To jakiś złodziejaszek a nie fotograf?;>

Larce robiono sesję cztery razy tańszą Smile tylko Ewa często bywa zalatana a ja nie chcę żeby umknęły mi ważne rzeczy z życia szczeniaka Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości