DOG Line

klub, szkolenie psów

OBI Line

serwis obedience /PL

Psim Nosem

wywąchane wokół

Świat na 6 łap

turystyka z psemTu nas spotkasz :)

Aktualności
04.12

2 0 1 3

Zapowiedź miotu - część trzeciaZe względu na przebytą babeszjozę i konieczność podania Myszce Imizolu decyzja o kryciu zostaje zawieszona. Bardzo przykro mi o tym informować, sama czekam na szczeniaka z tego skojarzenia, jednak bezpieczeństwo, zarówno Myszki, jak i szczeniąt jest najważniejsze.
16.11

2 0 1 3

Zapowiedź miotu - część drugaA jednak nie Belg. O powodach nie będę pisać, bo nie są one istotne dla sprawy, napisze za to, dlaczego Hush.

Hush jest ojcem borderów o wybitnych predyspozycjach do pracy, m.in.Sheeshy, Shilo, Sienny, Keepera. Są to bardzo wyrównane, zrównoważone, odporne psychicznie psy z bardzo dobrymi popędami, o fajnej budowie, takie, jak chciałabym uzyskać. U żadnego z dzieci Husha nie wystąpiły żadne problemy zdrowotne, on sam również jest wolny od znanych dziedzicznych wad zdrowotnych. Sam Hush pochodzi z niemieckiej hodowli o tradycjach sportowych, jego ojciec ma niemieckie IPO3.


Dla szczeniaków z tego miotu będą uwzględniane wyłącznie aktywne, obediencowe domki. Obowiązuje zastrzeżenie pracy, prawo własności przechodzi na opiekuna po spełnieniu warunku zaliczenia klasy OB3 na oceną doskonałą. Pozostawiam także sobie prawo do decyzji o wycofaniu z hodowli całego miotu lub pojedynczych psów.

Twarde prawo, ale prawo.
10.01

2 0 1 3

Zapowiedź miotuDziwna to zapowiedź miotu, bo jeszcze nic pewnego. Ale może po kolei. W tym roku przymierzam się do miotu po Myszce. Decyzja mocno przemyślana, przeanalizowana i przekonsultowana.

Pod koniec lutego najprawdopodobniej będzie podjęta ostateczna decyzja medyczna (ponowne, kontrolne badania Myszki pod kątem ortopedycznym).

Jeśli dojdzie do krycia, ojcem będzie pies z najwyższej światowej obediencowej półki. Taki, albo żaden.

Jednocześnie jeśli nie dojdzie do krycia z jakichkolwiek przyczyn w tym roku, nie będą rozważane późniejsze terminy - Myszka zostanie wysterylizowana. Oczywiście miot ten, jeśli do niego dojdzie, będzie ostatnim miotem Myszki.


ARCHIWUM NOWOŚCI: 2013 / 2012 / 2011 / 2010

Aga Żabińska / Warszawa

tel.: +48 533 635 769

e-mail: akiline.akiline@gmail.com

stat4u
© AKI Line
Wszelkie prawa zastrzeżone!

Webdesign: KamilaBuryn.pl