DOG Line

klub, szkolenie psów

OBI Line

serwis obedience /PL

Psim Nosem

wywąchane wokół

Świat na 6 łap

turystyka z psemTu nas spotkasz :)

Aktualności
24.06

2 0 1 4

Rawi w nowym domkuI Rawi w nowym domu... Pusto się robi... A przy okazji wiadomo, kto straszy, żeby nie brać ode mnie szczeniaków... Żenujące zachowanie, choć chyba zbyt delikatne jego określenie... W każdym razie - Rawi, wszystkiego NAJ! A Brain jeszcze chwilkę czeka na fajny domek. Chwilkę, bo coraz bardziej myślę o zostawieniu go :)
16.06

2 0 1 4

Spacer z Anną NowekSpacer z uzdolnioną Anną Nowek zaowocował przepięknymi zdjęciami. Zapraszamy do oglądania :)
15.06

2 0 1 4

Drugie spotkanie z tunelami


11.06

2 0 1 4

Szelma w gościach :)Pamiętacie Fenka, naszego podopiecznego "tymczasa", który po kilkumiesięcznym pobycie u nas rok temu znalazł dom? Dziś odwiedziliśmy go. Ja i Szelma. Dla mnie bardzo miła wizyta (jeszcze raz pięknie dziękuję za gościnę!), dla Szelmy wyśmienita okazja socjalizacyjna. Zobaczcie sami!


10.06

2 0 1 4

Ravi i Bran czekają na sportowe domy

Film autorstwa Diany Jaworowskiej
08.06

2 0 1 4

8 tydzień życiaZdjęcia maluchów autorstwa Kacpra Żywickiego są już w indywidualnych galeriach. Bardzo dziękujemy!
07.06

2 0 1 4

Szelma - touch!Jakość nagrania kiepska, ale wieczorna pora i smartfon wiele tłumaczą w tej kwestii ;)
04.06

2 0 1 4

SzelmaCzas tak szybko mija, że nie nadążam, więc zrobiło się już nieco... wspominkowo ;)
27.05

2 0 1 4

8 tydzień życiaNowe zdjęcia szczeniaczków w obiektywie Pewnego Bardzo Popularnego Fotografa są już w ich galeriach :)
26.05

2 0 1 4

Pierwsze dorosłe tuneliki


26.05

2 0 1 4

Falko już w nowym domuNo i Falko pojechał do nowego domku... POWODZENIA! Choć smutno...
24.05

2 0 1 4

AKI Line N'SzelmaPrzedstawiam Wam mojego nowego domownika - AKILine N' Szelmę :) Ciąg dalszy nastąpi :)Na nowe, obediencowe, POWAŻNE domki czekają jeszcze Rawi i Bran.
24.05

2 0 1 4

Pierwsze zawody po ciąży :)Dziś po raz pierwszy po ciąży wystartowałyśmy w zawodach. Ponieważ do treningów wróciłyśmy bardzo niedawno, nie spodziewałam się bezbłędnego startu. Ale Myszka mnie zaskoczyła, jak to ona :) Przebieg był bardzo dobry, żeby nie powiedzieć jeden z lepszych. Jedynie przywołanie nie było takie, jak bym sobie życzyła, ale tego nie trenowałyśmy ostatnio - przy pozostałej jeszcze po ciąży nadwadze gwałtowne zatrzymania mogłyby się nie spodobać stawom... Poza tym - super. Nawet pozycje się poprawiły! :) Jestem dumna z mojego psa <3
21.05

2 0 1 4

Socjalizacyjny trening w klubie CavanoMaluchy w ramach socjalizacji odwiedziły klub agility Cavano. Trudno określić kto bardziej się cieczył - one czy klubowicze :)
21.05

2 0 1 4

7 tydzień życiaSzczeniaki skończyły już 7 tygodni. W czasie wspólnie spędzonych tygodni nie tylko urosły i usamodzielniły się. Jeździły komunikacją miejską i prywatnymi samochodami, były na treningach agility, jeździły ze mną po mieście, poznawały różnych ludzi i swoich pobratymców i inne zwierzęta, nawet Kampinos poznały :) Spróbowały różnego jedzenia, usłyszały różne odgłosy, chodziły po różnych powierzchniach i bawiły się najróżniejszymi zabawkami. Cały czas wychowywały się w mieszkaniu, w bliskości człowieka, swobodnie poruszając się po mieszkaniu. A dziś przeszły pozytywnie przegląd miotu - jak ten czas szybko leci...
19.05

2 0 1 4

6 tydzień życiaDzięki wizycie Kacpra Żywickiego i Maji Dobrowolskiej, w galeriach maluchów zawitały nowe zdjęcia. Dziękujemy!
08.05

2 0 1 4

Weekendowy rejsMała fotorelacja z cudownego weekendowego rejsu statkiem "Płynący Obłok". I jak tu nie kochać swojej pracy? Wszystkim jeszcze raz dziękuję za wspólnie spędzony czas

GALERIA
08.05

2 0 1 4

PP 2013Wszystkie osoby, które zostały poszkodowane nie ogłoszeniem wyników Pucharu Polski Obedience za rok 2013 proszę o kontakt mailowy akiline.akiline@gmail.com
06.05

2 0 1 4

WorekSytuacja sama w sobie typowa, ale w wykonaniu 5-tygodniowego gnojka? Bran jest mi do kostki, worek - do bioder... Kreatywność tego miotu zadziwia mnie :):)

02.05

2 0 1 4

Wizyta u cioci JustynyDzisiaj maluchy pojechały do cioci Justyny pobiegać po trawce, poznać smak Konga i poszarpać się szarpaczkami. Wszystkie świetnie się bawiły :)

30.04

2 0 1 4

Mięcho!Dzieciaki rosną i się rozwijają :) Słodkość to tylko przykrywka ;)

28.04

2 0 1 4

Spanie w tuneluTym razem rekordu prędkości to raczej nie będzie ;D

27.04

2 0 1 4

Na kontroliMaluchy wraz a mamusią odwiedziły dzisiaj doktora. Wszyscy czują się świetnie, dzieci ładnie przybierają na wagach i prawidłowo się rozwijają.UWAGA, uwaga! Wyniki Myszki są git i DOSTAŁYŚMY POZWOLENIE NA POWRÓT DO TRENINGÓW!!!! Od razu świat jest piękny!
27.04

2 0 1 4

Wizyta szelciakówDzisiaj do maluchów w ramach socjalizacji przyjechały Szetlandy wraz z właścicielami :) Zdjęcia ze spotkania można zobaczyć we wspólnej galerii maluchów

23.04

2 0 1 4

Dominujący FalkoFalko, 24 dzień życia, przyłapana na pewno kopulacja dominacyjna. Pierwsza była w 20 dobie, tylko wtedy nie byłam pewna, to znaczy nie mogłam uwierzyć a i trochę nie chciałam... To nie będzie miły, słodki piesek, oj nie, a reszta nie lepsza. Kto go chce? :)
22.04

2 0 1 4

Zaskakujący FalkoPrzecież normalnie byłoby nudno, nie? Cały Falko ;D

20.04

2 0 1 4

Pierwszy posiłek


17.04

2 0 1 4

Odwołana rezerwacjaZainteresowanych szczeniakiem z tego miotu prosze o kontakt (z powodów osobistych zwolniła się rezerwacja)
15.04

2 0 1 4

Pierwsza wyprawaWczoraj Duża i Mała pierwszy raz jeździły komunikacją miejską. Był i tramwaj, i autobus, i metro. Wszystko oczywiście w ciepłym kocyku za pazuchą mamy. Było chyba miło, bo dzieciaki chwilę popatrzyły zaciekawione a potem poszły spać nie zważając na okoliczności :) Albo dobrze kołysało :)
12.04

2 0 1 4

Zaczynamy patrzeć na światDzieci zaczynają otwierać oczka, w kącikach są już małe szparki :) Koniec laby, o ile wcześniej była :)
7.04

2 0 1 4

Pierwsze krokiWidok, jak 7-dniowy gnojek, nie trzymający się jeszcze na własnych łapach, próbuje ogarnąć je wszystkie na raz, podejmując swoją pierwszą w życiu próbę samodzielnego wykangurzenia się - bezcenny Brawo, Duży!
7.04

2 0 1 4

Pierwszy tydzień życia za namiDzieci skończyły pierwszy tydzień życia. Urosły, przybrały na wadze, można mieć już pierwsze spostrzeżenia na temat ich charakterków.

Mały vel Szczurek ważył w chwili narodzin 200 g, dziś waży już 330. Jest chyba najbardziej nastawiony na osiągnięcie zamierzonego celu. Choć najmniejszy, nie ustępuje rodzeństwu, zawsze znajdzie sposób na dostanie tego, co chce. Za wcześnie o tym mówić, ale w moim odczuciu jest najbardziej Myszkowaty z całego miotu. Zobaczymy, jak będzie się dalej rozwijał. Jest chyba słabym tricolorem, choć w jego wypadku mam pod tym względem najwięcej wątpliwości.

Mała vel <3 w chwili narodzin ważyła 300 g, dziś waży 440. Zapowiada się, że będzie najbardziej zrównoważona z zachowanym balansem pewności siebie, energii i temperamentu. Oby tak jej zostało! Jest black white.

Duża vel Falka w chwili narodzin ważyła 400 g, teraz 490, najwolniej przybiera. Jest najspokojniejsza, co nie znaczy, że brakuje jej energii -wręcz przeciwnie :) Jednocześnie pokazuje różki - to mała złośnica i uparciuch, gdy tylko coś jej nie pasuje, od razu daje to do zrozumienia okolicy - ma być tak, jak chce i już :)Jest tricolorem, najmocniej wybarwionym na chwilę obecną.

Duży vel Akrobata w chwili narodzin ważył 400 g, dziś jego waga to 530. Jest nie tylko największy z miotu, ale i najenergiczniejszy. Nie na darmo ma ksywkę Akrobata :) Jest też jak na razie największym indywidualistą i uparciuszkiem w miocie. Umaszczenie tri.

Cały miot ma się dobrze i się rozwija. Od trzeciej doby życia jest poddawany wczesnej stymulacji neurologicznej szczeniąt, regularnie wprowadzam też do ich życia nowe bodźce, starając się jednak nie przesadzić z ich ilością i "ciężarem". Ciekawa jestem, na ile moje pierwsze obserwacje i wnioski znajdą potwierdzenie w ich dalszym rozwoju. Przede mną jeszcze 6 tygodni wspólnego życia i lata obserwacji rozwoju i postępów w nowych domach :) Wszystkiego naj, maluchy!
06.04

2 0 1 4

socjalizacja z obecnością psaPierwsze dni życia szczeniaka to okres bardzo intensywnego rozwoju. Już od 3 doby życia następuje gwałtowny rozwój układu nerwowego. Szczenię jeszcze nie widzi i nie słyszy, ale odbiera szereg innych, bardzo dla niego istotnych bodźców - czuje zapach, dotyk, temperaturę... Wszystkie poznane w tym czasie bodźce trwale zapiszą się w jego podświadomości i w późniejszym czasie będą odbierane jako "znane". Dlatego socjalizacja w tym kresie jest bardzo ważna, choć należy pamiętać, że koniecznie trzeba zachować przy tym szczególną ostrożność.

Filmik autorstwa Gosi Góry
.


02.04

2 0 1 4

N'BranZgodnie z wygraną w bazarku charytatywnym dla Norda matką chrzestną pierworodnego z drugiego miotu Myszki została Janina Zawadzka. Nadała mu Imię Bran. Przedstawia Wam więc AKILine N'Bran Oto on!
01.04

2 0 1 4

Pierwsza doba życia za namiPierwsza doba za nami Maluchy mają się dobrze, śpią i jedzą :) Myszka ma już mleko, zaczęła się nimi nie tylko interesować, ale i całkiem ładnie się nimi zajmuje. Czyżby koniec kłopotów? Oby!
31.03

2 0 1 4

Mamy szczenięta!W nocy z 30 na 31 marca urodziły się MyszkoHushki! :) Mamy dwie sunie i dwóch chłopców. Mama i maluchy mają się dobrze, szczeniaki są żywiołowe i gadatliwe :) Zdjęcia z pierwszego dnia życia w zakładce miotu.

Wszystkie dzieci mają stęsknione za nimi sportowe domki, niestety nie dla wszystkich chętnych domków starczy szczeniaczków...Zdjęcie autorstwa Jarosława Falkowskiego.
24.02

2 0 1 4

Po kontroliWłaśnie wróciłyśmy z USG I... są dzieci!! Ciąża rozwija się prawidłowo! :)
29.01

2 0 1 4

Oczekujemy szczeniątFakt dokonany. MyszkoHushki w drodze, rozpoczynamy odliczanie!


ARCHIWUM NOWOŚCI: 2014 / 2013 / 2012 / 2011 / 2010

Aga Żabińska / Warszawa

tel.: +48 533 635 769

e-mail: akiline.akiline@gmail.com

stat4u
© AKI Line
Wszelkie prawa zastrzeżone!

Webdesign: KamilaBuryn.pl